Zažíváte v domácí kanceláři špatné a těžké ovzduší?

Zdieľajte tento článok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Teraz v rámci karanténneho stavu na svete veľa ľudí pracuje z domu a vytvorilo si dočasné kancelárske riešenia. Pre väčšinu z nás je v súčasnosti celá rodina doma a dobrá vnútorná klíma je ešte dôležitejšia ako v bežných prípadoch.

Zlé alebo nedostatočné vetranie môže spôsobiť únavu, bolesti hlavy, zníženú koncentráciu a produktivitu. Zdravé a dobré vnútorné prostredie je preto dôležité pre vás a váš domov, aby mohli optimálne fungovať v každodennom živote. Ak vo svojej domácej kancelárii zaznamenáte zlý vzduch, môže to byť spôsobené tým, že miestnosť alebo celý dom potrebuje lepšiu ventiláciu.

Najlepším riešením je kompletný systém s vyváženým vetraním pre celé obydlie, prípadne, ak to nie je možné, ventilátor miestnosti je dobrou alternatívou, ktorá poskytuje čistý a čerstvý vzduch v oddelených miestnostiach.

Ventilátor Roomie od Flexitu v miestnosti poskytuje vyvážené vetranie v miestnosti, v ktorej je nainštalovaný, a zároveň predstavuje úsporné riešenie, pretože recykluje až 80% tepla z miestnosti. 

Do víl, bytov a skladov je možné nainštalovať ventilátor miestnosti. Je ľahko ovládateľný pomocou aplikácie Flexit GO alebo diaľkového ovládača.

Príkladmi vhodných typov izieb sú kancelária, obývačka, obývačka, kuchyňa, komora, suterén, garáž, toaleta a kúpeľňa (iba niektoré modely).

Prihláste sa na odber noviniek

a nič podstatné vám už neunikne

Najnovšie články

Chlazení

Nám stačí pouze trochu dochladit. Opravdu?

V tomto článku se dozvíte, proč a v čem je problém vnímání chlazení větou typu: „Mně netřeba mnoho výkonu, vždyť mně bude stačit pouze trochu

Máte záujem o spoluprácu s nami?

Registrujte sa ako B2B partner