Nordic S – nejaktuálnější trend větrání domů

Zdieľajte tento článok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Severské rekuperácie patria medzi testami preverené a dokonale vyladené jednotky. Na ich vývoji sa podieľajú dizajnéri žijúci v chladnom a extrémne sychravom podnebí. Dokonale zabezpečujú vyvážené vetranie, pracujú aj v extrémnych mrazoch, aby zabezpečili potrebné teplo, filtrovaný, čistý a čerstvý vzduch.  Zariadenia sú už štandardne ľahko ovládateľné pomocou aplikácie v smartfóne alebo tablete. Ako bonus ponúkajú prostredníctvom cloud služby ovládanie vždy a všade, kedy si to predstavíte.

Dokumentovaná nízka hlučnosť a nízka hodnota SFP (špecificky výkon ventilátora) v kombinácii s vysokou účinnosťou robia motory veľmi energeticky účinnými.

Dobrá vnútorná klíma
V severských oblastiach sa stavajú domy tak, aby sa dokázali vyrovnať s najťažšou klímou na svete. Flexit pracuje na tom, aby poskytol čo najlepšiu vnútornú klímu, ktorá je dôležitá pre dobrú pohodu a zdravie. S inovatívnymi riešeniami prispievame k inteligentnejším domácnostiam a ekologickejším domom, ktoré sú dôležitým príspevkom k ekologickému posunu. Výrobky boli testované v našom najmodernejšom klimatickom a zvukovom laboratóriu.  

Ticho zo severu
Séria S je veľmi tichá. Nízka hladina hluku meraná pri maximálnom výkone robí jednotku najlepšou vo svojej triede. 

Energetická efektívnosť
Prevedenie a výber jednotlivých komponentov ponúka zákazníkovi energeticky úsporný systém za dostupnú cenu. 

Najnovšie modely motorov vo všetkých ventilátoroch spotrebúvajú minimálne množstvo energie a dosahujú ukážkové hodnoty SPF (špecifický výkon ventilátora). Rotačný výmenník rekuperácie obnovuje vysoký podiel tepla a to počas celého roka. Jednotky poskytujú užívateľovi optimálnu ventiláciu v domácnosti pri najnižších možných nákladoch na energiu.

Bezbariérové ovládanie
Celá rada Nordic S ponúka intuitívne ovládanie pomocou aplikácie v mobile alebo tablete. Nepotrebujete k tomu inštalovať žiadne ďalšie príslušenstvo. Prostredníctvom bezplatnej registrácie v CLOUD službe získate možnosť vzdialeného servisu a výbornú reguláciu celého systému.

Umiestnenie
Séria Nordic S sa môže montovať na stenu, podlahu, alebo zavesiť na strop.

V doplnkovom príslušenstve je v ponuke podstropný modul, ktorý je určený hlavne pre pasívne stavby.  Slúži na prechod parozábranou a ponúka dokonalé riešenie, ako vytesnit miesta pri prechode potrubia.

HLAVNÝCH 5 KU NORDIC S

  • Vyvážené vetranie s veľmi dobrou vnútornou klímou
  • Teplotná účinnosť až 90%
  • Vyvinutý pre severské podmienky. Efektívny a spoľahlivý – dokonca aj v chladnom počasí
  • Moderný dizajn a jednoduchosť použitia
  • Automatické ovládanie pomocou aplikácie pre kontrolu s bezdrôtovým príslušenstvom

Prihláste sa na odber noviniek

a nič podstatné vám už neunikne

Najnovšie články

Chlazení

Nám stačí pouze trochu dochladit. Opravdu?

V tomto článku se dozvíte, proč a v čem je problém vnímání chlazení větou typu: „Mně netřeba mnoho výkonu, vždyť mně bude stačit pouze trochu

Máte záujem o spoluprácu s nami?

Registrujte sa ako B2B partner