Aplikace Flexit GO

Zdieľajte tento článok

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Mobilná Aplikácia Flexit GO je úplne nový systém ovládania. Ponúka externé ovládanie mimo domácej siete, a to k rekuperačným jednotkám Nordic S a centrálnemu systému kúrenia EcoNordic.

Jednoduché pripojenie

Stačí si ju bezplatne stiahnuť, nainštalovať a otvoriť.  Aplikáciu podporujú operačné systémy iOS i Android. 

Intuitívne ovládanie
Spárovaním jednotky a mobilného zariadenia získate úplný prístup, ku všetkým funkciám v zariadení. Aplikácia ponúka intuitívne užívateľské rozhranie, preto ku regulácií jednotky nie je potrebné žiadne ďalšie zariadenie. Systém funguje aj bez prístupu na internet, stačí byť pripojený v lokálnej wifi sieti a spárovaný. Jednoducho si tak nastavíte režim fungovania, výkon jednotky, alebo teplotu.

Flexit GO umožňuje diaľkový servis

Registrovaním sa do bezplatného CLOUD systému získate neobmedzený prístup ovládať svoje zariadenie prostredníctvom Flexit Go všade, kde to potrebujete. 

Takto získate technickú podporu, možnosť skontrolovať vašu jednotku odborným personálom a to všetko na diaľku.

Príslušenstvo
S ovládacím panelom, ktorý môže byť umiestnený napríklad na chodbe, alebo pri dverách, sa dá ľahko zmeniť režim DOMA, alebo PREČ a ventilácia sa nastaví na požadovanú úroveň. V ponuke je široké množstvo rozširujúcich snímačov CO2, snímačov vlhkosti, pohybu a tlakové snímače.

Prihláste sa na odber noviniek

a nič podstatné vám už neunikne

Najnovšie články

Chlazení

Nám stačí pouze trochu dochladit. Opravdu?

V tomto článku se dozvíte, proč a v čem je problém vnímání chlazení větou typu: „Mně netřeba mnoho výkonu, vždyť mně bude stačit pouze trochu

Máte záujem o spoluprácu s nami?

Registrujte sa ako B2B partner